Tvorba webových aplikací na míru

Tvorba webových aplikací na míru

Tvorba webových stránek je jednou z našich nejčastějších služeb, kterou poskytujeme našim zázkazníkům. Vývojem internetových aplikací se zabýváme již od roku 2003, tudíž s on-line technologiemi máme zkušeností už více než 13 let.

 

Další články
Tvorba webových stránek
Naším cílem je tvorba marketingově a graficky promyšlených webových stránek a portálů v souladu s nejmodernějšími standardy a technologiemi. Provádíme důkladné analýzy, vytváříme poutavý webdesign a používáme pokročilé technologie. Zajistíme internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače (SEO) ... (více)
Vytvoříme také pro vás evidenční systém na míru přesně dle Vašich požadavků. Evidenční systémy Vám pomohou získat daleko větší přehled o tom, jak si stojí vaše zakázky, který zaměstnanec kdy s jakým klientem naposled komunikoval, co z komunikace vzešlo apod. Naše evi ... (více)
Dotykové informační panely - kiosky
Dotykové informační kiosky jsou čím dál tím více oblíbenější v oblasti komunikace s klienty. Dotykové informační panely totiž umožní vašim klientům zábavnou cestou získat informace, které potřebují. Kiosky mohou nabízet širokou škálu užití: informační kiosky - pokskytují klientům potřebn ... (více)