Internetový marketing

Chcete být na internetu vidět? Pro váš web vypracujeme analýzu klíčových slov, napíšeme vhodné marketingové a SEO optimalizované texty. Provedeme registraci webu do katalogů, vymyslíme a zorganizujeme internetovou reklamní kampaň.

Vlastní webové stránky má dnes téměř každá firma a právě kvůli vysoké konkurenci je teď velmi důležité zaměřit se na internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače, tzv. SEO (Search Engine Optimization). Cílem SEO je umístit se na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Další články
SEO - Optimalizace pro vyhledávače
Chcete být na internetu vidět? Pro váš web vypracujeme analýzu klíčových slov, napíšeme vhodné marketingové a SEO optimalizované texty. Provedeme registraci webu do katalogů, vymyslíme a zorganizujeme internetovou reklamní kampaň. Vlastní webové stránky má dnes téměř každá firma a právě kvůli ... (více)
Výběr správných klíčových slov je důležitý nejen pro optimalizaci pro vyhledávače (SEO), ale můžete je také využít v PPC kampaních a hlavně pro tvorbu informační architektury webu. Pokud zvolíte nevhodná slova, riskujete, že návštěvníci nabídce neporozumí nebo web vůbec nenajdou. Práv ... (více)
Budování zpětných odkazů neboli linkbuilding je nedílnou součástí každé komplexní optimalizace. Zpětné odkazy jsou odkazy, které jsou umístěny na cizích webech a přímou URL adresou na vás odkazují. Zpětné odkazy mají zásadní vliv na pozice webu ve vyhledávačích. Kval ... (více)
Psaní zajímavých optimalizovaných textů pro web - copywriting prodává produkty a prezentuje firmu. Dobře psaný text vzbuzuje v zákazníkovi důvěru a zájem o další informace. Cílem copywritingu je pomocí textu dovést potenciálního zákazníka až k závazné objednávce. Optimaliz ... (více)